Vestel 4K 124 Ekran Televizyon

Vestel 4K 124 Ekran Televizyon

Yazar Yorum Yap 41 views

Vestel 4k 124 ekran televizyon alma sebebimiz nedir diye soracak olursanız , ilk önce yerli üretim ve ülkeye katkı’da bulunmalıyız diyebilirim. Peki neden yerli üretim ? Milli sermaye , milli gelir ülkenin kalkınması ve bir o kadar’da ülkenin gelişmesi anlamına gelir. Bizler dışarıya bağlı kalmamak için kendi teknolojimizi satın alıp ve bu alanda daha’da çok ilerlemesini sağlamalıyız. Kendimden örnek verecek olursam evimde; Vestel kullanmaktayım gayet’de memnunum. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum hiç bir problemini görmedim , son yıllar’da Vestel ciddi anlamda elektronik aletler’de geliştirme’ye gitti.

Vestel 4K 124 Ekran Televizyon Yerli Üretim

Televizyonun’dan Android Cep Telefonları’na kadar piyasaya hızla yayıldı. Bunun yanı sıra Beyaz Eşyada’da kendini ıspatladı! Yerli üretimin gücünü tüm dünya’ya göstermeliyiz. Türkiye Yerli Üretim alanın’da büyük yollar kat etti. Neden bizim teknolojimiz diğer ülkelerde kullanılmasın ? Kaldı’ki neden kendi ülkemizde çoğunluk’la kullanılmasın ? Keza kendi markamızı satmayalım mı ? Evet işte sorun burada ilk önce can sonra canan! Arkadaşlar ilk durağımız kendi üretimi’miz olmalı marka isimlerine aldanmamalıyız. Bakın teknolıjide Amerika çığır açtı evet sizce bu neden ? Düşündünüz mü hiç,! Halkın yerli üretime destek vermesi sayesinde teknolojinin ilerlemesi başırısını elde ettiler.
Konumuza dönecek olursak Vestel 4K 124 Ekran Televizyon satışlarında kampanya yaparak indirm uygulamıştır. Bu indirimleri değerlendirmenizi tavsiye ederim şuan için Vestel 49FD 7400 49 inç 124 Ekran 4K Smart Tv Fiyatı 3399₺ Yerine 2199₺ yatışa sunulmuştur.

Vestelin Sahibi Kimdir ?

Türkiyenin gruru Vestelin Sahibi Kimdir diye soracak olursanız sizlere en kısa yoldan ve en çok bildiğiniz yerden cevap vermek isterim! Zorlu Center ‘ı bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum Zorlu holdingin de sahibi olan Ahmet Nazif Zorlu 15 Eylül 1946 Doğumludur ve şuan 73 yaşındadır Denizli Babadağ da doğmuş ve 3 kardeşin ortancasıdır . Denizli de ailesi ile birlikte çarşaf satarak ticaretin temelini o dönemler kazmıştır. Bugün ise Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı na kadar gelmiştir. Grup şirketleri olarak Tekstil , gayrimenkul , vestel , enerji , vakıf , otel , madencilik alanında da gelişmeleri devam etmektedir.

Yerli Üretim

Türkiye vestelleniyor! Kısa zamanda vestelin gücü uzak diyarlara kadar uzandı. Kaliteli telefonlar , televizyonlar , beyaz eşyalar Vestel de gelin hep birlikte el ele verip bu gururu taşımalıyız , üretirsek kazanırız kazanırsak da en iyi şekilde bir yaşarız .

İnceleme Sonucu

Türkiyenin yerli gruru olan vestel televizyon , telefon , beyaz eşya alanında hızla ilerlemeye devam ediyor...
9.1
Sonraki konu »

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin