Paykwik Kart | Sanal Kart | Paykwik Kart Nedir

Paykwik Kart | Sanal Kart | Paykwik Kart Nedir

Yazar Yorum Yap 76 views

Paykwik kart diğer adı ile Epin Kart günümüzde kullandığınız Kredi Kartları gibi çalışan ve hemen hemen aynı işlemi yapan Sanal Karttır. Bu Sanal Kart ile İnternet üzerinden istediğiniz gibi alış veriş yapabilir üstelik karta yıl sonunda Kart Ücreti gibi bir ücret ödemezsiniz. Yurt içi ve yurt dışı Alışverişlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Asıl önemli olan yurtdışı alışverişlerinde insanların ödeme konusunda bir hayli zorlandığı oluyor , işte bu Sanal Kart tam da bu noktada en işlevsel halini ortaya koyuyor. Sizleri hiç uğraştırmadan zorluk çıkartmadan tek hareket ile tüm işlemleriniz gerçekleşiyor. Paykwik kart ilk İngiltere üzerinde satılarak yaygınlaşmaya başlamıştır.

Paykwik Kart Sanal Kredi Kartı

Paykwik kart üzerinde Kredi Kartı gibi 14 haneli Kart Numaranız bulunur . İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde Kullandığınız Sanal Kart sayesinden Kişisel bilgilerinizi vermeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu kartların uygun maliyetli olmasının sebebi ise sanal ve şimdiki bankalar gibi olmamasıdırneden mi ? Maliyet düştükçe müşteriye düşük fiyat yansıması demektir bu da herkesin işine gelmektedir. Kredi Kartı İle Paykwik satın alabilirsiniz .

PAYKWİK Kart Nerelerde Kullanılır

Paykwik kart nedir
Paykwik kart


PAYKWİK Kart daha çok Oyun ve İletişim alanında kullanılmaktadır genelde oyunlarda Bot , can , eşya almak için kullanılır . İletişim olarak Skype ve benzeri uygulamalarda DK , Kontor almak için de kullanılır , amaç yurt dışı akraba ,eş , dost ile daha ucuza maliyetle konuşmaktır. Tabi diğer alışverişlerde de kullanılmaktadır sadece ilk çıkışı bu yönde olmuştur. PAYKWİK Kart Nedir diye soracak olursanız ön ödemeli bir Sanal Karttır diyebiliriz. Nasıl mı ? Paykwik kartınız var ve Paykwik satıcılarından ₺ Karşılığında içine Euro doldurursunuz ve hali hazırda kartınızın için bakiyeniz hazır olur. Yükle kullan mantığı aslında , mesela örnek verelim normal Kredi Karlarını Faturalı Hat gibi düşünelim Paykwik Kartı ise Kontorlü Hat gibi , Paykwik Kartınıza yüklerseniz kullanırsınız bu kadar basit.

PAYKWİK Kart Güvenlirmi

Paykwik kart nedir
Paykwik kart nedir

Aslında şöyle düşünebilirsiniz Sanal kart da nedir adı sanı duyulmamış ülkemizde o kadar banka varken Paykwik ile ne işimiz var ? . Eminim diyenleriniz vardır fakat bu Sanal Kart tamamen güvenilir en mantıklı yolu örnek verilim atıyorum 80₺ karşılığında 10€ satın aldınız hani güvenmek açısından gayet cüzi bir rakamdır. Aldıktan sonra dilediğiniz gibi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz . Gelelim olayın en iyi yerine Sanal Kart almak için hiç bir kişisel bilginizi vermeye gerek yok . Bildiğiniz gibi ülkemizde bulunan marketlerin yaptığı alışveriş kartları nasılsa bu kartta böyle Tc Kimlik No , İsim Soyisim gibi hiçbir bilginizi vermeden bu karta sahip olabilirsiniz. Konuya değinmişken yurtdışı alışverişlerinde ülkemizin çoğu kartı hatta hiçbiri geçmiyor diyebiliriz işte bu Kart yine hızır acil gibi burada imdadınıza yetişiyor .

PAYKWİK Nereden Alınır
Paykwik kart nereden alınır

Paykwik kart sahibi olmak isteyenler İnternet üzerinden PAYKWİK Kart Nereden Alınır diye aratarak arama motorlarından en doğru sonuçlara ulaşabilirler. Tabi seçim yaparken çok dikkat etmek gerek herşeyde olduğu gibi bu işlerdede işini iyi yapmayan insanlar elbette vardır. O yüzden araştırıp sorup soruşturduktan sonra almak daha mantıklı olacaktır. Sanal kart alan kişilere ulaşıp nereden aldıklarını ve ne kadar zamandır aldıklarını sorarsanız size ne kadar güvenilir bundan bahsedecek ve tavsiyeler verecektir . Zaten ilk etapta kartınıza küçük miktarlarla dolum yaparsanız bu sayede içinizde gönlünüzde rahat olacaktır.  Size bir öneri vereyi genelde sanal kart nereden alınır. Diye arattığınızda karşınıza çıkan sayfaları tek tek inceleyin sitelerde içeriklere açıklamalara gizlilik politikalarına dikkat ediniz . Keza iletişim adreslerine gerekirse ofisleri varsa gidin görüşün en önemliside Sitede Ssl Sertifikasının olup olmadığına dikkat edin .

Sanal Site Ssl Sertifikası

Ssl sertifikası nedir diye soracak olursanız , günümüzde Ssl sertifikası artık zorunlu gibi birşey oldu yani google Ssl sertifikarı olamayan sitelere iyi gözle bakmıyor. Neden diye soracak olursanız Ssl sertifikası olan bir sitede Yeşil Kilit simgesi ve Https yazar bu da bu site güvenli diye size işaret bilgi verir .  Bunun en temel amacı site üzerinden yaptığınız alış verişlerde , yani para ödemeniz. Paykwik kart aldığınızda kısacası Kredi Kartlarınızla yaptığınız tüm alışverişler şifrelenir ve korunur. O yüzden bu saydıklarıma dikkat ederseniz herşey istediğiniz gibi olacaktır. Paykwik Mobil Ödeme ile dolum yapabilir ve Paykwik Alımı sağlayabilirsiniz..

PAYKWİK Ne Zaman Çıktı

Paykwik Kart sistemi aslında 2000 li yıllara kadar dayanmaktadır . İnternetin ilk yaygın olmaya başladığı yıllarda bu kartlar ortaya çıkmıştır.  Bu Sanal Kartlar genelde güncel döviz kurlarına göre fiyat belirlerler ve euro bazında yükleme yaparlar . Yanı sıra yüklediğiniz veya Paykwik kart hesabınıza gelen paraları dilediğinizde bozdurma işlemide yapabilirsiniz. Paykwik Sanal kartınıza yükleme yaptırmak istediğinizde ortalama 1 dk içinde hesabınıza düşüyor. Günümüz internet teknolojisinin hızlı oluşu burada bir hayli işe yarıyor … Paykwik Güvenilir mi , En Güvenilir Paykwik , Paykasa Nedir , Netsis Kart Nedir , Paykwik Türkiye

Neden Paykwik Kart ?

Paykwik kart günümüzde artık hızla yaygınlaşan bir alışveriş kartı sistemidir. İnsanların tercih etmesinin sebebi güvenli olmasıdır hiç bir kişisel bilginiz olmadan bu karta sahip olabiliyorsunuz. Hemen hemen her alanda kullanılan Paykwik ve Paykasa Kart ile istediğiniz limiti yükleyip 16 haneli numaranız ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve pratik anında etkileşim sayesinde tüm alış verişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Paykwik kart fiyatları için ziyaret ediniz.

2019 Güncel Paykwik Fiyatı 10 €uro 70 ₺

İnceleme Sonucu

Paykwik kart sanal kart paykasa kart internetin ucuz maliyetli alışveriş kartı
8.8
« Önceki konu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin