Kağıthane Yemek yerleri

Kağıthane Yemek yerleri

Yazar Yorum Yap 763 views

Kağıthane Ayhan Usta Kebap ve Lahmacun Salonu

Günümüzde artık Yemek ciddi anlamda sorun olmaya başladı. Nasıl mı ? Yemek yiyeceğimiz yerleri iyi seçmek şart! Çoğu mekan gerçek anlamda işinin hakkını verirken , kimiside bilseniz yanından bile geçmeyeceğiniz fakat bilmediğiniz için yemek zorunda kaldığınız durumlar haline geliyor. Bu nedenle Kağıthane Bölgesi ‘ne yolunuz düşer ‘de acıkırsanız diye gidip gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz mekanlardan biribini buraya koyuyorum. Ayhan Usta kimdir ,nedir neler vardır sizler için uzun zamandır yemek yediğim ve memnun kaldığım bir yeri anlatacağım. Başlıktanda anlaşıldığı gibi Kağıthane Yemek Yerleri sorusuna burada ilk adım olarak Dürümcü Ayhan Usta ‘yı bilmeyenler için tanıtarak başlayalım.

Ayhan Usta Kimdir ?

Ayhan usta yılların vermiş olduğu tecrube ile çıraklıktan , garsonluğa daha sonrasında ustalığa kadar giden bu zorlu yolda gerçekten biriktirmiş olduğu tecrübeler ile beraberinde getirdiği bu denli marka haline gelen herkes tarfından sevilen ve sipariş yetiştirmekte zorlanan isim Ayhan Usta diğer adı ise Dürümcü Ayhan .

Yenilecek Yemekler

Öncelikle neler var burada ne yenir ne içilir görelim. Meşhur Adana Kebap ‘ ı burada yediğinizde adana’ya gitmenize gerek kalmıyor ‘) , tabi adanadaki gibi olmaz fakat ben tattığım lezzeti anlatıyorum umarım sizlerde beğenirsiniz. Sırada ise meşhur Urfa Kebap nasıl diye soracak olursanız bu bölgede yenilebilecek en iyilerinden diyebilirim . Yanısıra Tavuk Şiş , Çöp Şiş , Ciğer Şiş , Lahmacun ve çeşitleri fındık lahmacun , kaşarlı lahmacun , özel lahmacun . Pide Çeşitleri ise Kaşarlı pide , Sucuklu pide , Kıymalı Pide , Patatesli pide , Karışık Pide , Kavurmalı pide , Vejeteryan pide , Kuşbaşılı pide olarak hepsi bulunmakta . Alternatif olarak ‘da günlük Mercimek çorbası bulunuyor. Arama motorlarında Kağıthane Kebapçı veya Ayhan Usta Kağıthane yazarakta ulaşabilirsiniz

İçecekler

Tabi yemeğin yanında olmazsa olmazlardan içecek , Coca cola , Fanta , sprite , Ayran , Cacık , Kebapçı’da olmazsa olmazlardan Acılı acısız Şalgam , Su ve Soda . Alternatif olarak Salata ve Tatlıda var bunlar , Çoban Salata , Mevsim Salata , Göbek Salata Talı İse Künefe ve Sütlaç yer almakta.
Ayhan Usta Kağıthane Yemek Yerleri konusunda tercih edilebilecek olan isimlerden biridir yaklaşık 30 ‘ a yakın motor kuryesi vardır Yemek Siparişi , alımında hızlı ve sıcak gelmesi muazzam. Sipariş durumuna ve fiyatına göre’ de 10km uzaklığa kadar gidebiliyorlar. Yok ben gidip orada yemek istiyorum derseniz Kağıthane merkez mh , bağlar cd ,3/A burdan otobüs minibüs geçmekte hiç olmadı arayıp sorarsınız daha detaylı bilgi alırsınız.. Şimdiden hepinize afiyet olsun.

İnceleme Sonucu

Yemek yenilebilecek iyi yerlerden biri tavsiye ediyoruz
8.9

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba H.işleyen