Kafa Keserim Diyen Suriyeli

Kafa Keserim Diyen Suriyeli

Yazar Yorum Yap 63 views

Kafa keserim diye suriyeli Bursanın göbeğinde türklere şerefsiz diyerek bağırdı ve türk halkından büyük bir tepki gördü halkın elinden linç edilecekken yine halk kurtardı. Bursada şehrin meydanında suriyeli bir kadın çocuğuna bağırınca türk gençlerinden biri burası suriye değil çocuğuna bağıramazsın diye tepki gösterdi. Olayın ardından yakın çevreden geçen suriyeli gençler olaya mudahale ederek sen bizim ülkemizin kadınına nasıl karışırsın şerefsiz diyerek kovalamaca başlattı. Türk genci koşarak olay yerinden ayrılırken Kafa Keserim Diyen Suriyeli genç ise naralar atarak illa kafa mı keselim diye bağırdı .

Kafa Keserim Diyen Suriyeli ye Halk Mudahale Etti

Kafa keserim diyen suriyeli
Bursada Kafa keserim diyen suriyeli

Halkımız olaya anında mudahale ederek suriyeli gence ağzının payını verdi. Kimileri kafa kesmek isteyen suriye ‘ ye gider orada keser o kadar delikanlıysa burada ne işi var diye isyan etti.  Kimisi burası Türkiye Cumhuriyeti biz anlımızın teriyle çalışıyoruz onlar sahillerde gezip günlerini gün ediyorlar diyede dile getirdi.
Çevrede bulunan B gazete muhabiri YY olayı sakinleştirmek için araya girdi.

Türkiye Halkına Yapılan En Büyük Kötülük

Kafa keserim diyen suriyeli
Kafa keserim diyen suriyeli

Olayın ardından bir vatandaş yaşlılar ve çocuklar hariç bunların burada durması biz Türkiye halkına yapılan en büyük kötülüktür diye dile getirdi.  Bunlar gitsin ülkesinde savaşsın burada kafa keseceğim demek bunların burada zıvanadan çıktığının göstergesidir diye söylendi.  Biz artık hainleri istemiyoruz diyen türk halkı artık yeter gitsinler kendi ülkelerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar burası dingonun ağırı değil diyerekte sert tepkiler gösterdiler.. Son olarak Bursada Kafa Keserim Diye Suriyeli sınır dışı edildi.

Suriyeliler Ülkeyi Terketsin

Suriyeli vatandaşlar ülkeyi bir an önce terketsin diye konuşan halk bunların burada olmaması lazım dedi. Türk vatandaşları işsiz gezerken suriyeli gençler keyif sürmektedir. Ülkemizde gençlerimiz işsiz güçsüz dururken suriye vatandaşlar çalışmıyor havadan para alıyorlar dendi. Biz artık kendi ülkemizde rahatça yaşayamıyoruz işsizlik aldı başını gitti diyerek halk sözlerine devam etti. Ülkemiz 2020 yılında dahada göç geleceği yetkililer tarafından bldirildi. Şuan için 2020 ocak ayı itibari ile suriyeli öğretmen atandığı da açıklandı. Bu durum türk atanamayan öğretmenleri çileden çıkardı.

İnceleme Sonucu

6.9

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin