Kafa Keserim Diyen Suriyeli

Kafa Keserim Diyen Suriyeli

Yazar Yorum Yap 498 views

Bursanın göbeğinde türklere şerefsiz ve Kafa Keserim Diyen Suriyeli türk halkından büyük bir tepki gördü halkın elinden linç edilecekken yine halk kurtardı.
Bursada
şehrin meydanında suriyeli bir kadın çocuğuna bağırınca türk gençlerinden biri burası suriye değil çocuğuna bağıramazsın diye tepki gösterdi. olayın ardından yakın çevreden geçen suriyeli gençler olaya mudahale ederek sen bizim ülkemizin kadınına nasıl karışırsın şerefsiz diyerek kovalamaca başlattı. Türk genci koşarak olay yerinden ayrılırken suriyeli genç ise naralar atarak Kafa Keserim diye bağırdı . Halkımız olaya anında mudahale ederek suriyeli gence ağzının payını verdi , kimileri kafa kesmek isteyen suriye ‘ ye gider orada keser o kadar delikanlıysa burada ne işi var diye isyan etti , kimisi burası Türkiye Cumhuriyeti biz anlımızın teriyle çalışıyoruz onlar sahillerde gezip günlerini gün ediyorlar diyede dile getirdi
Çevrede bulunan B gazete muhabiri YY olayı sakinleştirmek için araya girdi
. Olayın ardından bir vatandaş yaşlılar ve çocuklar hariç bunların burada durması biz Türkiye halkına yapılan en büyük kötülüktür diye dile getirdi bunlar gitsin ülkesinde savaşsın burada kafa keseceğim demek bunların burada zıvanadan çıktığının göstergesidir diyede dile getirdi biz artık hainleri istemiyoruz diyen türk halkı artık yeter gitsinler kendi ülkelerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar burası dingonun ağırı değil diyerekte sert tepkiler gösterdiler..

İnceleme Sonucu

6.9

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba H.işleyen