İgdaş Doğalgaz Aboneliği Nasıl Yapılır

İgdaş Doğalgaz Aboneliği Nasıl Yapılır

Yazar Yorum Yap 101 views

Nasıl yapılır sorularına doğru cevabı bulmak zordur yeni bir eve taşındım burada eski abonelik duruyor. Daha önce kiracı olmadığı için direk ev sahibinin üzerineydi ev sahibi fazla meşgul olduğu için aboneliği iptal edememiş ve bu işlem bana kaldı o yüzden her igdaş’da bu aboneliği yapamazsınız. Size en yakın İgdaş bölge Müdürlüğü‘ ne gidip bu işlemi yapmanız gerekiyor. bende bugün gidip İgdaş Doğalgaz Aboneliği başlattım sizler için nasıl oldu ve hangi aşamalarda bu aboneliği başlattık hepsini tek tek aktaracağım.

İgdaş Bölge Müdürlüğü

igdaş-doğalgaz-aboneliği-nasıl-yapılır
igdaş-doğalgaz-aboneliği-nasıl-yapılır

Evet bu aşamada bulunduğunuz ilçede size en yakın İgdaş Bölge Müdürlüğü ‘nün yolunu tutuyorsunuz size en yakın olan bölge müdürlüğüne geldiniz ve sıra takip fişinizi abonelik işlemleri olarak alıdığınız var sayıyoruz. Daha sonrasında sıranız geldiğinizde gişe memuru’na kiracı olduğunuzu , yeni taşındığınızı ve eski aboneliğin devam ettiğini belirtiyorsunuz.

Doğalgaz Aboneliği İçin Gerekli Evraklar

Buraya kadar hepsini yapmak için belli başlı gerekli olan belgeleri tamamlayıp Doğalgaz Aboneliği ‘ni almaya o şekilde gidiyoruz. Peki gerekli belgeler nelerdir ?
•Nüfus Cüzdanı
•Kira Sözleşmesi

•Eski Doğalgaz Faturası
Bunlar’la birlikte gittiğimiz taktirde abonelik işlemleriniz başlatılacaktır.

Doğalgaz Abonelik Fiyatı Ne Kadar ?

igdaş-doğalgaz-aboneliği-nasıl-yapılır
igdaş-doğalgaz-aboneliği-nasıl-yapılır

Sıra geldi fiyat bilgisine tabi öncelikle bu para yine sizin paranız. İlk etapta vermek istemek içinizi burkabilir fakat 4 taksit imkanı sunuluyor faturanıza ek 4 taksitte bitiyor eğer bir gün evden ayrılacak olursanız bu bedeli size İgdaş geri ödüyor. Şuan yani 2019 yılı için abonelik bedeli 537₺ bu da aylık ortalama 136.5 ₺ yapıyor.

Doğalgaz Abonelik İşlemi

İgdaş doğalgaz aboneliği

İkinci aşama ise eğer sizin taşındığınız evdeki Doğalgaz Abonelik İşlemi sonlandırılmış’sa burada işiniz daha basit ve kolay olacaktır en azından İgdaş Bölge Müdürlüğü ‘ne gitmenize gerek kalmayacaktır. Bu sefer size en yakın igdaş bayisi’ne giderek bu işlemi yukardı bahsettiğim evraklar’la birlikte giderek fazla vaktinizi almadan halledebilirsiniz.

Doğalgaz İlk Abonelik Nasıl Yapılır ?

Yeni bir eve geçtiniz yada kendi evinizi aldınız burada olay yine en baştaki olaya dönüyor aslında burada’da Doğalgaz İlk Abonelik için İgdaş Bölge Müdürlüğüne giderek aynı şekilde bu evraklar ile tüm işlemleriniz yapıp abonelik işleminizi başlatabiliyorsunuz. Yeni bir Bilgi ‘de görüşene dek hoşçakalın…

İnceleme Sonucu

İgdaş doğalgaz aboneliği nasıl yapılır gerekli bilgileri aktardık umarım işinize yarar..
7.3

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin