Güvenlik Kamerası Alarm İzleme

Güvenlik Kamerası Alarm İzleme

Yazar Yorum Yap 64 views

Güvenlik Kamerası Alarm İzleme Sistemleri Çok önemli bir konuyu kaleme almak istiyorum. Ülkemizde ve genel olarak tüm dünyada can ve mal güvenliği her zaman önde gelmiştir , git gide hırsızlık olayları artarken bir taraftan da Güvenlik sistemleri gelişmeye başlamıştır. Son yıllarda adından fazlasıyla söz ettiren her adım başı gördüğümüz : Apartmanlarda Sitelerde , tesislerde , okullarda , hastanelerde , yolda , orda , burda yani kısacası heryerde olan Güvenlik Kamerası Alarm İzleme sistemleri günümüzde oldukça yaygınlaşan ve Fiziksel Güvenliğin olduğu yerde de işini bir hayli kolaylaştıran bu sistemin , türkiye pazarında rekabeti oldukça arttı. Ülkemizde fiiyat olarak güzel kampanyalar görmüyor değiliz. Güvenlik Sistemleri Hakkında Bilgi. vereceğiz.

Güvenlik Kamerası Alarm izleme Ne İşe Yarar

Güvenlik kamerası alarm izleme

>> Burada anlatcağımız olayı hemen , hemen herkes bilir. Neden bu Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyarız ? Çok eskilerden bu kadar yaygın olmayan sistemler şimdi neden her adım başında , neden bu kadar çoğaldı ? Son yıllarda ülkemizde hırsızlığın arttığı gibi can ve mal güvenliği için fazlasıyla önlem alınmaya başladı. Peki bu sistem tam olarak yani Güvenlik Kamerası Ne İşe Yarar diye soracak olursanız şöyle bir cevap verebiliriz. Evinizi , İşyerinizi , Aktif Kullanılan aracınızı talebiniz üzerine 24 saat uzaktan izleme merkezinden izlenir. Amaç olası hırsızlık durumlarına yeltenmelere ,Alarm İzleme merkezleri tarafından izlenen alanlara girmeye çalışanlara anında müdahale olarak ses ile burası “x güvenlik” sistemleri taradından izlenmektedir derhal burayı terkediniz aksi taktirde emniyet güçleri ivedi bir şekilde gelerek cezalandırılmanızı sağlayacaktır. İşte bu husus caydırıcı mı ? Gayet caydırıcı olabiliyor hırsızlık düşüncesi olan bir kişi o bölgeye girmekten vazgeçiyor. Bu da mal güvenliğini artırmış oluyır diyebiliriz.

Güvenlik Kamerası Uzaktan İzleme

Uzsktan izleyebilirsiniz

Aklınız evde kalmayacak! Konuya başlarken demiştik ya Güvenlik Kamera Sistemleri ciddi derecede gelişti diye işte bu çalışan anneler için çok kıymetli bir durum. Neden mi ? Çalışan Anne evindeki bakıcısı olan çocuğunu iş yerinde izleyebilir. Peki nasıl ? Android ve ios işletim sistemli telefonlarınız , tabletleriniz , laptop veya masa üstü bilgisayarlarınızdan ip adresi üzerinde bağlanarak direk olarak evinizi çocuğunuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Bence en iyisi mobil , telefonlar üzerinden çünkü her an istediğin yerde kameraya bağlan evini çocuğunu seyret! Hatta ses ile müdahale edebilir konuşabilirsiniz. Teknolojinin nimetlerinden biri de bu olsa gerek. Güvenlik Kamerası Alarm İzleme sistemleri yanı sıra bireysel izleme modülü de arttı diyebiliriz. Öyleki güven konusu bir hayli zorlaştı diyebiliriz herkes herşeyi görmek bilmek istiyor , bu yüzden bu sistemleri almak isteyenler hiç tereddütsüz alamalarını tavsiye ederim.

Güvenlik Kamerası Alarm İzleme Firmaları

Malum buraya kadar iyi hoş güzel de asıl mesele bu hizmetleri nereden alacağımız ? Sizler için uzun zamandır araştırmasını yaptığımız 4 firmayı buraya yazacağım bu firmalardan hangisini seçerseniz seçin hizmetten memnun kalacağınızı şiddetle tavsiye ediyorum. Alarm İzleme Merkezi Fiyatları için Tıklayın..

Pronet Güvenlik Alarm İzleme

Pronet güvenlik alarm izlemePronet Güvenlik Alarm izleme nedir ne değildir biraz bundan bahsedelim. Türkiyenin lider firmalarından hem fiziki Güvenlik hemde alarm izleme konusunda çığ açan teknolojisi ile dillerden düşmeyen Pronet son zamanlarda Pronet Plus adında mobil uygulama çıkradı ve bu sayede telefon üzerinden ev ve işyerlerinizi kontrol edebilir ses ile bağlantı kurabilirsiniz. 1995 yılında” Alp SAUL” ve iki arkadaşı tarafından kurulan bu şirket Pronet ismiyle halen devam etmektedir. Yanı sıra en çarpıcı özelliği ise ev ve işyerlerindeki gaz kaçaklarına karşı önlem alıp sızıntı olduğu anlada anında kokuyu farkedip tüm gazı otomatikmen kesiyor , böylesi teknoloji pes.

Kale Alarm İzleme

Kale alarm izleme

Herhalde kale kilit’i bilmeyen yoktur anahtarların %90 da gördüğümüz Kale Kilit birde uzaktan Alarm izleme hizmetleri verdiğini duymuşmuydunuz ? Çelik kapı kilitlerinde lider marka olan Alarm izleme alanında da bir hayli başarıyı yakalayan Kale , Tam tamına 65 yıldır hizmet veriyor. Profesyonel anlamda büyük yol katedilmiş. Kendilerine özel Alarm izleme Merkezi kuran şirket 7 gün 24 saat kamera başındalar. Şirketin kurucularından olan ve yönetim kurulu başkanlığını yapan “Sedat ÖZGÜR” halen daha devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem gösteren şirket sizinde çözüm ortağınız olabilecek şirketler içerisinde yer alıyor diyebiliriz.Tepe Güvenlik Alarm İzleme

 

Tepe güvenlik alarm izleme

Tepe Güvenlik Alarm İzleme hizmetleri eminim ki bir yerlerde rastlayıp görmüşsünüzdür. Fiziksel Güvenliği ile bilinen firma son yıllarda Alarm İzleme konusunda da bir hayli gelişti. 1992 yılında bilkent holdinge bağlı olarak belli yer bölgelerin uzaktan izleme işlerini yapan şirket pazara asıl girişini 2011 Tepe Güvenlik a.ş olarak gelmiştir. 2006 yılında ise ilk yedekli Alarm izleme sistemlerini kurarak öncülük başlatmıştır. Bu arada Şikayetvar.com sitesini bilmeyeniniz yoktur burada 2017 yılında kategori birincisi olan firma en az şikayeti en hızlı çözümü en iyi yorumları da alarak üstün başarıya kavuşmuştur. Her alanda hizmet veren firma avm ve tesisler tarafından çok tercih edilenler arasına girmeyide başarıyor.Proteknik Güvenlik Alarm İzleme

 

Proteknik Güvenlik alarm izleme

Evet geldik 4. Numaraya aslında bu şirket 17 yıldır bu işin içinde olmasına rağmen kendi işlerini henüz yeni kurmuşlardır. Şirket PROTEKNİK GÜVENLİK olarak İstanbul da faaliyete başlamıştır . Kullandığı cihaz ve sistemler son sistem gayet kalitelidir. Şirket kurulumu Serkan YÜCETEPE tarafından gerçekleştirilmiştir. Alarm Kamera yangın ihbar Personel takip sistemleri alanında hizmet vermektedir. Sisteme ulaşmak için Tıklayın..

İnceleme Sonucu

Türkiyede alarm kamera izleme sistemlerini inceledik bu 4 firma işini ciddi anlamda iyi yapan firmalar tavsiye ederiz.
9.3

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin