Garanti Bankası Dekont Gönderme

Garanti Bankası Dekont Gönderme

Yazar 1 Yorum 800 views
Garanti Bankası Dekont Gönderme

Dekont Gönderme

Bugün sizlere Garanti Bankası Dekont Gönderme nasıl yapılır bunu görsellerle anlatıp bilgilendireceğim. Garanti Cep Dekont için öncelikle Garanti Mobil Cep uygulamasına giriş yapıyoruz. Daha sonrasında sağ alt bölümde bulunan işlemler kısmına tıklayıp Para Transferi ilgili bölümden , iban numarasına veya hesap numarasına gönderimi sağlıyoruz. Sağladıktan sonra işlem sonunda Dekont Gönder ve Dekont Görüntüle gibi seçenekler karşımızda yer alıyor sırasıyla gönder butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

Garanti Bankası Dekont Gönderme

Bir sonraki aşamada ise alttaki görselde olan ekran bizleri karşılıyor buradan dosyayı indir , gönder ve yazdır butonları sayesinde bizlere hızlı bir kolaylık sağlayıp Dekont Gönderme işlemimizin bir sonraki aşaması olan paylaş ekranına gelmemizi gösteren yol izliyor..

Garanti dekont gönder

Bu aşamadan sonra ise geriye sadece hangi mecradan paylaşacağınız ve kimlere göndereceğiniz kalıyor. Bu aşamaya kadar neleri gördük bir genel tekrar yapalım. Ödeme yapacağımız kişiyi seçtik ve ödeme yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda Dekont Gönder ve Dekont Görüntüle seçeneklerini gördük ardından hangi işlemi yapacaksak onu seçip yolumuza devam ediyoruz . Eve sıra geldi paylaş ekranına…

Garanti bankası dekont gönderme

Gördüğünüz gibi hangi uygulamalar varsa onlar direkt olarak çıkıyor , genel olarak Whatsapp uygulamı çok yaygın olduğu için Whatsapp tercih ediliyor , akabinde hemen göndereceğiniz uygulayı seçip işlemi bitirebilirsiniz..

Garanti Dekont Pdf

Dekontumuzu pdf olarak indirmek istiyorsak Garanti Cep Uygulaması ‘na giriş yapıyoruz . Daha sonrasında Ödeme işlemlerini yapıp dekontu görüntülediğimizde yukarada bahsetmiştik (İndir) butonunun da yer aldığını söylemiştik bu butona tıklarak Garanti Dekont Pdf olarak telefonumuza iniyor. Telefonumuzdan indirilenler klasörünü bulup pdf dosyamıza ulaşıp yapmak istediğimizi de bu sayede yapıyoruz. Garanti Bankası Dekont Örneği ni de sizler için görsel olarak paylaşıyorum.

Garanti Bankası Dekont Örneği

Garanti bankası müşteri Hizmetleri

Bir diğer yöntem ise Garanti Bankası Dekont Alma çok basit aslında dekontu görüntüledikten sonra telefonu’nuz üzerinden ekran görüntüsü alıp onu kırparak ‘da işinizi halledebilirsiniz. Baktınız hiç bir şekilde yapamadınız olur mu ? Olur insanlık hali bazen en ufak bir şey çok karmaşık hal alabiliyor yapmamız gereken Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ‘ni aramak. İlgili no ( 444 0 333) Bu numarayı ararsanız müşteri temsilcisi sizin mail adresinize dekontunuzu gönderecektir.

İnceleme Sonucu

Garanti bankası mobil cep üzerinden dekont nasıl alınır ve dekont nasıl gönderilir sorusu yanıtladık...
7.9

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Hikmet İşleyen