Arnavutköy Yemek Yerleri

Arnavutköy Yemek Yerleri

Yazar 2 Yorum 216 views

Arnavutköy Yemek Yerleri Bolluca Mis Köfte

Mis köfte ile tanışmam 2005 yıllarında oldu o eşsiz tat hala aklımda yıllar geçti uzun süredir gidemedim kısa zaman içerisinde inanın bende gitmek istiyorum. O yıllarda aranavutköy bolluca’da ikamet ediyorduk aile hala orda fakat ben ayrılalı uzun yıllar olıyor aklıma gelmişken sizler için paylaşmak istedim bir gün yolunuz bolluca’ya düşerse Mis Köfte‘ye uğramadan ayrılmayın derim .

Bolluca mis köfte

Arnavutköy Yemek Yerleri Bolluca ‘da bulunan ve yıllardır değişmeyen tadıyla bilinen adeta herkesin ilgi odağı haline gelmiş bir köfteci dükkanıdır. Bolluca Misköfte ‘ye ilçe sınırları dışından hatta il dışından dahi gelenler bulunuyor öyleki üstün lezzeti sayesinde insanları bu şirin mi şirin ufacık köye çekmeyi başarıyor. Ünlülerin dahi gelip tattıkları lezzetin tarifi balkanlardan geliyor. Peki başka neler var ? Sadece köfte değil yanı sıra meşhur tavuk çorbasını birde buradan için derim. Şifa niyetine dumanı üstünde bol tavuklu , üzerine kekiği, pulbiberi , karabiberi bol limonu ve yanında turşu biberi ile muazzam bir tat sizleri bekliyor.

Bolluca mis köfte tavuk çorbası

Arnavutköy Yemek Yerleri Köfteci Mümin Usta

Başlıktanda anlayacağınız gibi , sizler daha sormadan biz Mis Köfte‘nin sahibi kimdir ve bu özel lezzeti nasıl yapıyor birkere yiyen birdaha vazgeçemiyor nedir ne değildir bundan bahsedelim. “MÜMİN SEMERCİ” Meşhur Köfteci Mümin Usta 1993 yıllarında köfte restoranı’nı açıyor öyleki o kadar tutmuş’ki çok kısa bir süre içerisinde herkes lezzetin tadına varıyor yediğiniz zaman ağzınızda dağılan tabiri caiz’se pamuk gibi dedikleri o eşsiz lezzeti anlatılmaz gerçekten yazarken bile insanın canı çekmiyor değil ,herkesin bu lezzeti tatmasını tavsiye ediyorum.

Arnavutköy Yemek Yerleri Misköfte Nerede ?

Mis köfte

Misköfte aranavutköy bolluca merkezde ve merkez camii’nin tam karşısında yer almaktadır hiç bilmeyenler için buraya nasıl gidilir önce ondan bahsedelim istanbul ilçelerinden gelecekler için metro ve metrobüs kullanarak habipler ilçesine kadar gelin daha sonra orada bolluca minibüsleri var ona binip yarım saat içerisinde köftecidesiniz fazla detay yazmıyorum zaten istanbulu bilmeyen yoktur metro ve metrobüs ile biliyorsunuzki herşey artık kolay. Sizler için buraya bir iletişim numarası bırakalım aramak istersenizde buradan arayabilirsiniz.
Tel: 0212 685 16 16
Cep: 0532 395 87 18

İnceleme Sonucu

Arnavutköy bollucada da yemek yiyebileceğiniz en iyi yer.
7.6

2 Yorum

  1. Bolluca Mis Köfte yi herkeze tavsiye ederim en sevdim yemeg türlerinden biri saygilarim la.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin