Arnavutköy Ticari Taksi

Arnavutköy Ticari Taksi

Yazar Yorum Yap 1.645 views

Arnavutköy Taksi İletişim

Aranavutköy halkı sonunda ticari taksiye kavuştu.! Arnavutköy Ticari Taksi alanında büyük bir adım attı. Sevgili Arnavutköy halkı yıllardır Ticari Taksi olmama’sı sebebi ile çoğu işinden çoğu zaman mahrum kaldı. Sonuçta arnavutköy yeni gelişen bir ilçe fakat Ticari Taksi olmaması ‘na engel değildi düşünün memleketin köy yerlerinde bile artık Ticari Taksi var. Öyleki bu durum herkesi ciddi anlamda sevindirdi ilçede Korsan Taksi var fakat bu taksiler ne kadar rahat çalışabilir ki ? Her zaman bulamaya bilirsiniz. Yıllardır emek vermiş bu korsan taksiler ticari taksiye çevrilseydi gerçekten başka olurdu. Peki Arnavutköy ‘ e Ticari Taksi nasıl geldi ? Aranavutköy belediye başkanı Başkan Haşim Baltacı talimatı üzerine tüm bu süreç gerçekleştirildi . Arnavutköy sürekli gelişim halinde Ticari taksi ve Alış veriş merkezi açılması ilçeye büyük kazançlar getireceği de duyruldu.
Arnavutköy Taksi İletişim : 0212 545 53 97

Arnavutköy Ticari Taksi Nerede

Nerede sorusunun cevabı olarak Arnavutköy Ticari Taksi durağı Arnavutköy kiptaş konutları yanına kuruldu . Kiptaş konutları nerede diye soracak olursanız arnavutköy merkezden haraççı ‘ ya doğru giden yoldan devam ediyoruz yeni yapılan Avlu34 Avm yanında doğruca yol boyunca ilerliyoruz yol üzerinde giderken sağ tarafta kalıyor. Arnavutköy merkez ile arası yaklaşık 600mt mesafede yer alıyor.
İLETİŞİM: 0212 545 53 97

Aranavutköy Yeni Havalimanı

Aranavutköy Yeni Havalimanına Nasıl Giderim ?

Nasıl giderim sorusuna cevap olarak Aranavutköy Yeni Havalimanı ‘na Aranavutköy’de bulunan Ticari Taksi ile kolaylıkla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Aranavutköy merkez ile İga Yeni Havalimanı arası 15.5 km Ticari Taksi ile yaklaşık 15 , 20 dk arasında varış sağlayabilirsiniz. Aranavutköy Yeni Havalimanı nerede diye soracak olursanız cevabını vermek isteriz . Akpınar ve Tayakadın köyleri arasında devasa büyüklükte bir alana inşa edilmiştir.Aranavutköy Havalimanı arası Taksi ücreti ne kadar dersenizde sizleri için araştırıp bilginize sunmak istedik yaklaşık 40 , 50 ₺ arasındadır. Net fiyat yazamıyorum çünkü her an herşeye zam gelebiliyor. Arama motorları üzerinden Armavuköy Sarı Taksi , Kiptaş Taksi Durağı , Arnavutköy Bolluca Taksi , Habipler Arnavuköy Taksi , Arnavutköy Taşoluk Taksi Durağı yazarak ‘da ulaşabilirsiniz.

İnceleme Sonucu

Arnavutköy merkez ticari taksi alanında açılışını yapmıştır emeği geçen herkese başta , Başkan -Ahmet Haşim Baltacı olmak üzere çok teşekkürler..
7.7

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba H.işleyen