Warning: time() expects exactly 0 parameters, 1 given in /home/hdbilgi/public_html/wp-content/plugins/wp-rankie/wp-ranker.php on line 16
Arnavutköy Ticari Taksi | Arnavutköy Taksi - Güncel Bilgiler | HD Bilgi - Güncel Bilgiler | HD Bilgi
Arnavutköy Ticari Taksi | Arnavutköy Taksi

Arnavutköy Ticari Taksi | Arnavutköy Taksi

Yazar Yorum Yap 1.057 views

Arnavutköy Sarı Taksi ! Aranavutköy halkı sonunda taksiye kavuştu.! Arnavutköy taksi alanında büyük bir adım attı. Sevgili Arnavutköy halkı yıllardır Ticari Taksi olmama’sı sebebi ile çoğu işinden çoğu zaman mahrum kaldı. Sonuçta arnavutköy yeni gelişen bir ilçe fakat Ticari Taksi olmaması ‘na engel değildi düşünün memleketin köy yerlerinde bile artık Ticari Taksi var. Öyleki bu durum herkesi ciddi anlamda sevindirdi ilçede Korsan Taksi var fakat bu taksiler ne kadar rahat çalışabilir ki ? Her zaman bulamaya bilirsiniz. Yıllardır emek vermiş bu korsan taksiler ticari taksiye çevrilseydi gerçekten başka olurdu. Peki Arnavutköy ‘ e taksi nasıl geldi ? Aranavutköy belediye başkanı Başkan Haşim Baltacı talimatı üzerine tüm bu süreç gerçekleştirildi . Arnavutköy sürekli gelişim halinde Ticari taksi ve Alış veriş merkezi açılması ilçeye büyük kazançlar getireceği de duyruldu.

Arnavutköy Taksi İletişim : 0212 545 53 97

Arnavutköy Ticari Taksi Nerede

Nerede sorusunun cevabı olarak Arnavutköy Sarı Taksi durağı Arnavutköy kiptaş konutları yanına kuruldu . Kiptaş konutları nerede diye soracak olursanız arnavutköy merkezden haraççı ‘ ya doğru giden yoldan devam ediyoruz yeni yapılan Avlu34 Avm yanında doğruca yol boyunca ilerliyoruz yol üzerinde giderken sağ tarafta kalıyor. Arnavutköy merkez ile arası yaklaşık 600mt mesafede yer alıyor.
İLETİŞİM: 0212 545 53 97

Aranavutköy Ticari Taksi ile Yeni Havalimanına Gidiş

"<yoastmark

Aranavutköy Yeni Havalimanına Nasıl Giderim ?

Nasıl giderim sorusuna cevap olarak Aranavutköy Yeni Havalimanı ‘na Aranavutköy’de bulunan Ticari Taksi ile kolaylıkla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Aranavutköy merkez ile İga Yeni Havalimanı arası 15.5 km Arnavutköy Taksi ile yaklaşık 15 , 20 dk arasında varış sağlayabilirsiniz. Aranavutköy Yeni Havalimanı nerede diye soracak olursanız cevabını vermek isteriz . Akpınar ve Tayakadın köyleri arasında devasa büyüklükte bir alana inşa edilmiştir.Aranavutköy Havalimanı arası Taksi ücreti ne kadar dersenizde sizleri için araştırıp bilginize sunmak istedik yaklaşık 40 , 50 ₺ arasındadır. Net fiyat yazamıyorum çünkü her an herşeye zam gelebiliyor. Arama motorları üzerinden

  • Armavuköy Sarı Taksi ,
  • Kiptaş Taksi Durağı ,
  • Arnavutköy Bolluca Taksi ,
  • Habipler Arnavuköy Taksi ,
  • Arnavutköy Taşoluk Taksi Durağı yazarak ‘da ulaşabilirsiniz. Güncel bilgiler için sitemizi takipte kalabilirsiniz. HD bilgi.

 

İnceleme Sonucu

Arnavutköy merkez ticari taksi alanında açılışını yapmıştır emeği geçen herkese başta , Başkan -Ahmet Haşim Baltacı olmak üzere çok teşekkürler..
7.7

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Admin